Твори добро!

     Чи не найважливішою з глобальних проблем  XXІ століття є екологічна проблема. За своїми повсякденними клопотами ми навіть не помічаємо труднощів, на які натрапляють у зимову пору пернаті друзі. А зима є складним періодом у житті птахів. Тому справжнім подарунком для пернатих є годівнички, які можна виготовити з різноманітних матеріалів: порожніх пластикових пляшок, картонних коробок чи зробити з дерева. 

     Нещодавно учні нашого ліцею долучилися до акції “Творити добро легко”, яка передбачала виготовлення годівничок для зимуючих птахів. Діти, хто самостійно, хто за допомогою дорослих з різноманітних підручних матеріалів робили будиночок для пташок. У декого вийшли справжні шедеври! За підсумками жюрі деякі діти зайняли призові місця і отримали (поки що заочно) грамоти та подяки. Вітаємо наших переможців:

      І місце: Ярослав Мисько 3Б, Матвій Федорець 3В, Олексій Яремчук 1Б, Єлизавета Корнійчук 3А, Матвій Добровольський 3В, Олександр Григорчук 4Б

      ІІ місце: Софія Черненко 3А, Крістіна і Дарина Кравчук 3В, Антон Миненко 4А, Злата і Назар Лукіянчук 2Б, Валерія Шуу 4Б, Єва Ніколаєнко 2Б.

      ІІІ місце: Іван Вакуленко 2Б, Валерія Забродська 4А, Альберт Махмутов 3Б, Анатолій Довгалюк 4А.

       Добро починається з кожного з нас!

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *