Правоосвітня зустріч

Саме тринадцяти- чотирнадцятирічні діти потребують підвищеної уваги дорослих, тому що перебувають в активній стадії підліткового віку і легко потрапляють під негативний вплив. Правопорушення і злочин для них досить часто акт сміливості, самоствердження. Про наслідки своїх протиправних дій вони не задумуються, внаслідок чого, почастішали випадки насильства, зокрема булінгу, які часто зустрічаються в шкільному середовищі та на вулиці.

21 вересня представники Головного територіального управління юстиції в Житомирській області провели правоосвітню зустріч з учнями 6-7 класів. Головний спеціаліст управління Гелевера Людмила Петрівна поспілкувалася з дітьми на тему “Стоп булінг”, а інспектор відділу ювенальної превенції в Житомирській області майор поліції Бондарчук Інна Анатоліївна, доповнила виступ своєї колеги та провела бесіду на тему “Попередження проявів булінгу серед школярів”.

  Як відомо, незнання законів не звільняє від відповідальності. Учням роз’яснили статті Кримінального та Адміністративного кодексів, що передбачають відповідальність неповнолітніх за скоєння злочинів. Адже діти повинні розуміти, що за будь-яке правопорушення або злочин, нанесення тілесних ушкоджень, доведеться відповідати не тільки їм, а й їхнім батькам, які так само несуть відповідальність за вчинки своїх дітей.

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *