Подарунок від Олени Галагузи

   Нещодавно, Олена Володимирівна Галагуза – відома журналістка, депутат Житомирської обласної ради, подарувала нашій бібліотеці книги українських та зарубіжних письменників, які у своїх творах торкаються важливих тем підліткового життя.

 

                                                                                               

«Чат для дівчат». Книга містить дванадцять оповідань від     сучасних українських письменниць, в яких тонко описані   багатогранні, сповнені гумору та справжніх емоцій історії з   життя підлітків, які зацікавлять і юних, і дорослих читачів.   

 

                    

«10 історій для хлопців». Ця книга розповість вам 10 цікавих оповідань про підліткове життя. Їхні герої – допитливі та вперті, опиняються перед багатьма викликами й спокусами на порозі свого дорослішання. У цих історіях – непрості стосунки з батьками, справжні та вдавані друзі, байдужість і розчарування, несподівані пригоди, перші симпатії, щоденні маленькі й великі перемоги. Чи вдасться нашим героям розпізнати, що ж в житті справді важливе?

 


                                                                                           

     

     Повість Дзвінки Матіяш «Марта з вулиці Святого Миколая» – це історія дорослішання дівчинки, яка мріє стати художницею, становлення її як особистості. Це оповідь про життя її рідних і друзів, про творчість і натхнення, живопис і музику, любов і втрату. І про народження нового життя…

 


                                                                                       

      

    Шведський письменник Ульф Старк у своїй книзі «Мій друг Персі, Баффало Білл і я» у дотепній манері розповідає про життя, дружбу, нещасливе кохання – і завжди знаходить для них новий, несподіваний і глибокий погляд.

     

 


                                                                                       

     

    У повісті британської письменниці Енн Файн «Борошняні немовлята», розповідається про учнів – розбишак, які проводять цікавий експеримент з борошняними мішечками. Чи він матиме неймовірні наслідки? Чи може мішечок борошна змінити долю чотирнадцятирічного бешкетника? Відповіді на ці запитання ви знайдете на сторінках книги.

 


                                                                                                

    Ще одна повість Енн Файн «Позаду льодовні», познайомить вас з історією нерозлучних братика та сестрички, які усе завжди робили разом: разом росли, разом ховалися на покинутій старезній льодовні, занотовуючи все нові і нові хиби, якими їм дорікали дорослі. Але вони подорослішали, у кожного з’явилося своє життя, свої таємниці.

     

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *