Мандрівка сторінками книги (для учнів 3-х класів)

    Добрий день, мої маленькі українці й україночки!

    У сучасному світі ми можемо отримувати інформацію з багатьох джерел: радіо, телебачення, друзі, але найбільшою популярністю у ХХІ столітті, звичайно ж, користується інтернет. Але не треба забувати, що багато цікавої інформації містять книги. І вони однозначно мають свої переваги над електронними ресурсами, оскільки “робота” книги не залежить від “заряду батареї ” планшетів та смартфонів. Паперова книга завжди була і буде вашим достовірним джерелом інформації.

    Сьогодні ми з вами помандруємо сторінками дуже цікавої книги, яка допоможе вам більше дізнатися про історію нашої країни, але перед тим, як почати нашу подорож, давайте потренуємо увагу і заодно перевіримо, як ви розумієте українські народні прислів’я про книгу. Готові? Вперед!

Молодці! Ви чудово впоралися із поставленим завданням! Отже, зараз ми познайомимося з книгою, про яку я говорила раніше. Знайомтеся!

Ця книга — справжній путівник Батьківщиною для юних українців та україночок.

“Порадник” був виданий у 2021 році з нагоди 30 – ї річниці Незалежності нашої держави!  У книзі зібрана вся найважливіша інформація про Україну: таємниці історії, цікавинки про природні багатства та рукотворні дива, інформація про державний устрій і традиції нашого народу. Саме тому «Порадник юних українців» — чудовий вибір для кожного, хто хоче відкрити для себе Батьківщину.

Швидко ознайомитися з тим, що ми можемо почерпнути з нашого “порадника” нам допоможе невеличкий відеоролик у стилі інфографіки. Давайте уважно подивимось!

Ще з давніх часів і до сьогодні Україна славилася своїми національними стравами. До них відносять : вареники, голубці, домашні ковбаси, налисники тощо. Ну, і яка ж Україна без українського борщу!

Пропоную  переглянути відео, яке познайомить нас з історією появи цієї страви. До речі, ця відеоісторія знята на основі книги – мандрівки “Україна”. Формат книги-мандрівки особливий — це не довідник і не підручник. Це карта-розповідь, на якій зазначено найцікавіші історико-географічні та статистичні факти про країну в авторських ілюстраціях.

Ось така цікава “історія” українського борщу. Сподіваюся, що вся інформація, яку ви сьогодні почули і побачили буде для вас корисною! Отож, дякую усім за увагу та до наступних зустрічей!

 

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *