Відкриття майданчика «Активний відпочинок на Мар’янівці»

   У минулому році наша школа стала учасником Бюджету участі з проектом «Активний відпочинок на Мар’янівці», що передбачав створення єдиного в мікрорайоні спортивного та ігрового майданчика з тенісними столами, спортивними тренажерами та різноманітним дитячим обладнанням.

   Автор проекту заступник директора з навчально – виховної роботи  Ничипорчук Олена Юріївна  подала проектну пропозицію в рамках бюджету участі у 2017 році і він переміг на загальноміському голосуванні, вартість проекту – 984 300 грн.

   І нарешті, після довгих очікувань та тривалого будівництва , 19 жовтня відбулося урочисте відкриття цього майданчика на території нашої школи. З цією визначною подією у нашому шкільному житті учнів привітали: директор департаменту освіти Арендарчук Валентин Васильович, представники координаційної ради – Шелестюк Андрій Миколайович та Намєснік Сергій Миколайович, а також завідувач садочком № 27 Радько Олена Олегівна та представник батьківського комітету – Яковець Олена Леонідівна.

Цей майданчик стане центром спортивного дозвілля для всієї родини та сприятиме залученню дітей та молоді до занять спортом.

 

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *