Актуальна сучасна література про шкідливі звички та залежності

Книга – найкращий помічник:

8 книг для здолання шкідливих звичок

 

   Джадсон Брювер  Залежний розум. Сигарета, смартфон, токсичні стосунки. Як формуються шкідливі звички та як їх подолати  

Наші залежності керують нашим життям — чи то йдеться про нав’язливе бажання постійно перевіряти оновлення в соцмережах, чи про паління, зловживання алкоголем тощо. Чому ж шкідливі звички так важко подолати? Як їх виявити, установити причину та, найголовніше, позбутися назавжди? Автор на цікавих експериментах і дотепних прикладах пояснює складні психологічні процеси. Завдяки цим знанням ви зможете сконструювати власний «компас усвідомленості», який не дозволить залежностям скеровувати вас у протилежний бік від щастя.

   Книгу можна замовити на сайті: https://www.yakaboo.ua/ua/zalezhnij-rozum-sigareta-smartfon-toksichni-stosunki-jak-formujut-sja-shkidlivi-zvichki-ta-jak-ih-podolati.html#tab-description

 

     Кетрін Грей   Несподівана радість тверезості

Не кожна людина готова відкрито говорити про свою алкогольну залежність та шлях боротьби з нею.        Проте Кетрін Ґрей знайшла у собі сили відверто, невимушено і чесно описала свою гірку історію пияцтва і свій шлях до тверезого життя. У книзі «Несподівана радість тверезості» авторка розвінчує поширений у суспільстві міф про алкоголь як «дарувальника радощів», як «райські ворота до спілкування», що «бути тверезим — нудьга зелена».

Кетрін Ґрей розмірковує про суспільний тиск і нав’язування алкогольних традицій, аналізує дослідження провідних нейрологів і психологів про причини нашого тяжіння до алкоголю, заглиблюючись у природу цієї неоднозначної звички та її однозначні впливи на наші мозок і тіло.  Спираючись на власний досвід подолання алкогольної залежності, Кетрін Ґрей аргументовано й натхненно пояснює, в який спосіб тверезе життя може виявитися якісно ліпшим, значно цікавішим, багатшим, насиченішим, яскравішим, щасливішим. А втім, лише вам вирішувати, чи обрати цю альтернативну реальність без випивки й втішатися життям без похмілля.

      Читати уривок   https://www.yakaboo.ua/ua/nespodivana-radist-tverezosti.html#big-image-7253630

 

   Ольга Єжова.  Здоровий спосіб життя 

Посібник створений відповідно до програми спецкурсу „Здоровий спосіб життя” в системі професійно-технічної освіти. Розглянуто сучасні проблеми, що стосуються здоров’я людини та її способу життя. Зокрема, приділяється увага таким актуальним питанням, як ціннісне ставлення до здоров’я, вибір продуктів харчування, вплив     слабоалкогольних напоїв на організм людини, використання в спілкуванні мобільного телефону, лихослів’я тощо. Адресований учнівській молоді.

   Читати уривок https://www.yakaboo.ua/ua/zdorovij-sposib-zhittja-navchal-nij-posibnik.html#media_popup_fragment

   

   Венді Вуд   Хороші звички, погані звички. Наука позитивних змін

У середньому 43% часу людина діє, не замислюючись, тобто керується силою звички. Саме від того, які звички переважають, залежить якість життя кожного з нас, а також близьких нам людей. Венді Вуд стверджує: будь-яка звичка може бути ініційована незалежно від намірів, і дія відбувається з мінімальним контролем свідомості. Зазвичай звички складно змінити, однак можливо, якщо робити це, спираючись на науковий підхід. Саме його професор, яка провела численні дослідження з цієї теми, пропонує читачам у книзі «Хороші звички, погані звички».

    Читати уривок https://www.yakaboo.ua/ua/horoshi-zvichki-pogani-zvichki-nauka-pozitivnih-zmin.html?gclid=Cj0KCQiAmL-ABhDFARIsAKywVadhotg-B1l32q2rMBXQgo0whidklh0OjlY_66PX7IjF8nihf5P5jG4aAlkBEALw_wcB#media_popup_fragment

   Ольга Фреймут   100 ідей, коли ґаджети відпочивають

Нам все важче розмовляти один з одним. Подружжя, діти, колеги, батьки раптом стають мовчазними незнайомцями на людях, очі яких опущені у смартфон. Доведено – 58% чоловіків і 47% жінок у всьому світі страждають на номофобію – страх залишитися без мобільного телефону. Це руйнує сім‘ї, охолоджує стосунки між коханими, робить чужими батьків та дітей. Життя переселилося у ґаджети.

Інтерактивна книга видавництва Snowdrop – весела спроба порятунку від віртуального світу, чудова нагода посміятися до сліз, насолодитися справжнім життям. 100 веселих ідей, розваг та забавок, коли ґаджети відпочивають, підійдуть навіть найсерйознішим читачам.

   Читати уривок https://www.yakaboo.ua/ua/100-idej-koli-gadzheti-vidpochivajut.html#media_popup_fragment

 

  Олексій Решетун Как не умереть молодым. Судмедэксперт о смерти, которой можно избежать

Олексій Решетун – найвідоміший судмедексперт Рунета – щодня стикається з наслідками батьківської безвідповідальності та юнацького куражу; бачить, до чого призводять згубні і руйнівні для здоров’я звички і що відбувається, якщо сподіватися на авось.

Його нова книга «Як не померти молодим» – протверезний, жорсткий, але чесний погляд професіонала на те, як люди власноруч вкорочують своє життя, опиняючись в нікотиновій, алкогольній і наркозалежності або не дотримуючись елементарних правил безпеки. Саме віра в авось, переконання, що мене це не торкнеться, страшніше за будь-яку епідемію, адже таким чином ви ставите під загрозу не тільки своє життя, а й життя оточуючих.

У п’яти невеликих розділах на вас чекає розвінчування міфів і випадки з практики, трохи медицини і багато здорового глузду.

   Читати уривок https://www.yakaboo.ua/ua/kak-ne-umeret-molodym-sudmedjekspert-o-smerti-kotoroj-mozhno-izbezhat.html#media_popup_fragment

 

   Расселл Бренд   Відновлення. Звільнення від наших залежностей

Колишній наркозалежний, а тепер світова знаменитість Расселл Бренд невимушено, навіть з гумором розповідає свою історію, ділячись власним досвідом життя за справді універсальною програмою «Дванадцять кроків». Але, застерігає автор, ця книжка не лише про нього. Ні, вона про нас із вами. Всі ми живемо в епоху залежності — від наркотиків, сексу, їжі, роботи, куріння, та від усього на світі. Завдяки цій книжці ви крок за кроком услід за іменитим автором пройдете програму звільнення і вирветеся з невидимої в’язниці залежності у вільне життя.

   Читати уривок https://www.yakaboo.ua/ua/vidnovlennja-zvil-nennja-vid-nashih-zalezhnostej.html#media_popup_fragment

 

   Джудіт Ґрізел Завжди замало. Про залежність, з досвіду та нейронауки

Джудіт Ґрізел мала досвід вживання наркотиків під час навчання у коледжі. Вона доклала багато зусиль, щоби усвідомити, що її залежність є проблемою біологічною й вона здатна її розв’язати. Після двадцяти п’яти років роботи неврологом, ця книжка стала підсумком всього, що Джудіт дізналася про залежність. Вона розповідає, як люди, подібні до неї, відрізняються ще до прийняття першого наркотику і щó наркотичні речовини роблять із нашими мізками.  До залежності можуть вести стільки шляхів, скільки є узалежнених, проте є загальні принципи функціонування мозку, які лежать в основі нав’язливого споживання.  “Я писала цю книжку з метою розповісти про ці принципи й таким чином пролити світло на біологічний глухий кут, який без кінця змушує вживати дедалі більше наркотичних речовин” – зазначає Джудіт Ґрізел.

Книжка “Завжди замало: про залежність, з досвіду та нейронауки” є викривальним поглядом на роль, яку наркотики відіграють у нашому житті, і пропонує нове важливе розуміння того, як ми можемо вирішити епідемію зловживань.

  Детальніше: https://www.yakaboo.ua/ua/zavzhdi-zamalo-pro-zalezhnist-z-dosvidu-ta-nejronauki.html

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *