![](http://newztschool10.zzz.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/355678949_743870507721234_3397844669644272498_n.jpg)
День безпеки
#ліцей10_ЖИТОМИР Сьогодні у нашому таборі “День безпеки ” Дякуємо представникам патрульної поліції м. Житомира , які завітали до нас і нагадали діткам основні правила безпеки під час літніх канікул . Приємним сюрпризом для всіх стала можливість протестувати справжнє поліцейське авто . Також діти переглянули відео «Бережи природу» та намалювали власні тематичні малюнки, взяли участь в цікавому майстер- класі по виготовленню вітрячків .