![](http://newztschool10.zzz.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/336393893_2594883560687966_774609430784614317_n.jpg)
#ліцей10_ЖИТОМИР Напередодні великодніх свят учні 2-Б класу побували на майстер – класі, де виготовляли великодніх кроликів разом з майстринею Ольгою Воробйовою в Житомирському центрі творчості дітей і молоді
#ліцей10_ЖИТОМИР Напередодні великодніх свят учні 2-Б класу побували на майстер – класі, де виготовляли великодніх кроликів разом з майстринею Ольгою Воробйовою в Житомирському центрі творчості дітей і молоді