![](http://newztschool10.zzz.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230411_104520-1200x901.jpg)
Не так давно ми організовували онлайн зустріч учнів 5-6 класів з відомою письменницею Зіркою Мензатюк, під час якої, принагідно, обговорили можливість замовлення книг з автографом авторки. І ось цей день настав! Книги замовили, пані Зірка їх охоче підписала і сьогодні вони вже в наших руках! Щиро дякуємо пані Зірці за безмежну любов до дітей і за те, що знайшла час підписати замовлені нами книги!