![](http://newztschool10.zzz.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230329_130811-1200x901.jpg)
Олександр Величко : “Зараз канікули. Намагаємось наситити кожен день роботи педагогів цікавими і пізнавальними активностями. Вчора спільно працювали над ключовими елементами майбутньої стратегії нашого закладу: візія, місія, цінності, клієнтський ряд.
Переконаний, що без визначення і розуміння цих сенсових для ліцею аспектів (дороговказів), його діяльність є дещо хаотичною. Попрацювали в командах; уявили, яким ми бачимо наш заклад за 5 років; подискутували; окреслили трансформаційні орієнтири для нас…
Надалі, творча група педагогів разом з представниками батьків та учнів напрацює остаточний варіант.
Вдячний ЗСУ за можливість займатися подальшою модернізацією освітньої діяльності! Дякую колегам за активність, креатив, бажання разом вчитися і змінюватися” .