![](http://newztschool10.zzz.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/Snymok-1200x633.png)
Цікаве онлайн-знайомство з медіатекою для учнів 1 – А класу провела завідуюча медіатекою ліцею Суббота Світлана Іванівна. Тепер діти знають, що таке медіатека та чим вона відрізняється від традиційної бібліотеки. Вони хоч і навчаються дистанційно, але є учнями ліцею № 10, а тому мають знати що тут і як. Швидкість читання дітей просто вражала, адже вони самостійно читали та давали відповіді на запитання казкової вікторини. Зустріч видалася приємною та пізнавальною!