![](http://newztschool10.zzz.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/329095079_730048008728983_8777810047152833327_n.jpg)
“Різдвяне диво”
#ліцей10_ЖИТОМИР 1-го лютого учням ліцею №10 разом з вчителями пощастило відвідати музичну виставу «Різдвяне диво», яка відбулася за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради . Велика вдячність організаторам неймовірного дійства: благодійному фонду «Мрія», Світова Молодіжна Спільнота – Житомир Колеги та учні в захваті. Емоції переповнювали від сюжету, акторської майстерності та прекрасного музичного супроводу. Впевнена, що кожен отримав іскорку надії, позитиву та віри в добро. Нових вам проєктів та втілення задумів!