Австралійська письменниця Джейд Метр написала казку “Космічний готель “Україна””, на яку її надихнули малюнки українських дітей. Книжка вийшла в електронному й друкованому вигляді двома мовами. Про це повідомляє ГО “Асоціація Ноосфера”.
     “Ноосфера” протягом чотирьох років організовувала конкурс малюнків на космічну тематику – Noosphere Space Art Challenge.“За ці чотири роки ми отримали понад 30 000 творчих робіт, кожна з яких особлива, адже сповнена дитячою мрією. Мрією про космічні пригоди, про нові відкриття та нові звершення. Хтось з учасників Noosphere Space Art Challenge мріяв вирушити на Місяць, а хтось – дістатися краю Чумацького Шляху на власній ракеті… З 24 лютого це слово набуло нового значення. І тепер ми всі мріємо про одне – мир”, – пояснюють організатори.
     Австралійська авторка дитячих книжок Джейд Метр вирішила підтримати українських дітей: космічні малюнки учасників конкурсу надихнули її на створення казки “Космічний готель “Україна””, – про місце, де збуваються мрії. До видання увійшли малюнки дітей з України.
    Електронна версія книжки доступна за посиланням.

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *