![](http://newztschool10.zzz.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/Snymok-1-1200x618.png)
В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек з учнями 3А, 3Б та 3В класів була проведена онлайн – зустріч з хештегом “Кидай мишку – читай книжку”. Діти “познайомилися” з “Порадником для юних українців”. Це книга, яка розповість усе, що треба знати про Батьківщину. З коротенького відео в стилі інфографіки учні дізналися 14 цікавих фактів про нашу країну, а книга – мандрівка “Україна” дала відповідь на питання як з’явився український борщ. В кінці зустрічі дітвора активно танцювала під звуки популярної нині української мелодії “Доброго вечора, ми з України”.